Milí naši priatelia, priaznivci! 

Prostredníctvom tejto stránky nám môžete kedykoľvek pomôcť s objednaní granuliek pre našich psíkov. Stačí, ak si v zozname útulkov vyberiete ten náš a granule budú doručené priamo k nám. Za každé vrece Vám budeme nesmierne vďační. 

ĎAKUJEME!!!!

 

https://www.gilpa-sk.sk/granulky-pre-utulky/

Zvierací ombudsman

Nakoľko je situácia s právami zvierat na Slovensku naozaj katastrofálna, niekoľko nadšencov sa rozhodlo robiť týraným zvieratkám zástupcu a bojovať za ich práva.

Na podporu ich snahy Vám sprostredkúvame priamo od zvieracieho ombudsmana:

 

Keďže jednou z našich hlavných úloh ako Aliancie a Ombudsmana je  (tak ako sme sľúbili) úradne riešiť ZA VÁS týračky a množiteľov, chceme ju aj plniť. 
 
CHCEME VÁS PRETO POPROSIŤ, ABY STE NÁM OZNAMOVALI VŠETKY PRÍPADY, KTORÉ SA K VÁM DOSTANÚ, ABY SME ICH MOHLI RIEŠIŤ.
 
T.j. šteniatka v krabici, vyhodené množiteľské maminky a šteniatka, psíkovia na reťaziach a všeobecne týračky, oznámenia o množiteľoch (neregistrovaných chovoch) vo Vašom okolí.
 
Urobte tak prosím cez: 
 
- formulár na www.zvieraciombudsman.sk
- facebook Zvierací ombudsman (reagujeme okamžite)
- ombudsmanský hotline 0948 022 121
 
NEMUSÍ TO BYŤ ROZSIAHLE, STAČÍ ZÁKLADNÉ INFO, AK TREBA ZAVOLÁME VÁM. 
Naše podania sú v našom mene, vy tam ako oznamovateľ nebudete figurovať! Chceme dosiahnuť postih týchto páchateľov, ale nechceme, aby ste z toho mali problémy, 
 
​Prosíme Vás o spoluprácu, je to maximálne dôležité a je to vo Váš prospech. V prípade akýchkoľvek otázok sme Vám plne k dispozícii. 
 
Vopred ďakujeme ​za spoluprácu a želáme všetko dobré.