Fenočky

Naši útulkáči - fenočky, ktoré hľadajú nové domovy...Niektoré hľadajú domov už roky, niektoré prišli do nášho útulku len pred pár týždňami. Všetci však rovnako túžia po svojej rodinke. Album bude stále aktualizovaný, aby ste mali prehľad, ktoré fenočky sú ešte na adopciu. Ak si nemôžete dovoliť adoptovať si psíka, môžete pomôcť aj dočasnou opaterou či virtuálnou adopciou. V prípade záujmu pomôcť nám kľudne píšte na stastnydomov@gmail.com alebo volajte na 0948 122 272, 0948 330 815. Ďakujeme!

Grétka

Grétka je asi 4-ročná sučka, ktorá žila v zlých podmienkach na reťazi. Napriek tomu, že život sa s ňou nemaznal, je to milý psík, tešiaci sa ľudskej prítomnosti. Je to malé šidlo plné energie. Vhodná aj k iným psíkom. Vhodná k deťom aj k starším ľuďom. Vhodná do bytu aj na dvor.

Bojardka

Bojardka je ročná fenočka stredného vzrastu, zo začiatku trošku bojazlivá, ale rýchlo sa osmelý. Je znášanlivá s inými psíkmi aj sučkami. Je vhodná aj do bytu či k domu s prístupom dovnútra. Bola by skvelou spoločníčkou pre starších ľudí, ale vhodná je aj do rodiny s väčšími deťmi. Bojardka je  cipovana, očkovaná, kastrovaná.

Regi

Regi bola nájdená vo Farnej, kde sa potulovala a našťastie ju našli dobrí ľudia. Regi je jemná, milá a nenáročná fenočka, ktorá keď bude milovaná a bude mať svoj peliešok bude najvďačnejší pes na svete. Je vhodná aj k iným psíkom, k deťom a starším ľuďom.

Amy

Krásna Anubis Amy hľadá svoj nový domov. AMY je 9 mesačná psia slečna, ktorá je veľmi milá kontaktná babulka, vychádzajúca s deťmi, mačkami. Veľmi sa teším ľudskej spoločnosti, najradšej by bola stále po boku človeka.
Hygienické návyky má relatívne zvládnuté, ale ešte sa sem tam stane nehoda.
Je strednej veľkosti s váhou cca15 kíl, najlepšie jej by bolo v byte, alebo v domčeku s prístupom do vnútra, nakoľko ma krátku srsť a je naučená žiť vo vnútri. Amy je očkovaná a čipovaná. Kontakt: 0950300503

Staffinka

Úžasná puberťáčka Stafinka na adopciu. Staffa je cca 8 mesačné šteňa, našla sa v obci, kde bludila skoro týždeň. Doteraz ju nikto nehľadal, preto ju ponúkame na adopciu. Stafinka potrebuje pevnú, ale láskavú ruku, kde bude mať jasne stanovené mantinely. Nachádza sa v dočaske, kde žije vo vnútri s ďalšími psami a mačkami. Miluje deti, hyg. návyky má relatívne zvládnuté, je očkovaná a čipovaná. Najlepšie by jej bolo v dome s prístupom dnu. 0950300503

Erdeg

Erdeg je asi 1 – 2 roky mladá fenočka, ktorá bola odobratá zo Šalova, kde na smetisku porodila šteniatka. Erdeg je veľmi kontaktná a naväzuje sa na človeka, vždy keď odchádzame z útulku narieka. So psíkmi je v pohode, ale fenky si vyberá. Hladáme jej domov, kde nebude sama na dvore , ale bude spoločníkom človeka.

Betty

Betty bola odobraná z reťaze zo zlých podmienok. Aj napriek tomu je to fenočka, ktorá miluje ľudí aj ostatné psy. Betty má pokojnú povahu, ale na vodítku veľmi ťahá, pretože nič iné, ako reťaz, predtým nepoznala.. Najlepšie by jej bolo, keby mala možnosť veľkej záhrady s prístupom dovnútra. Je kastrovaná.

Rasa: mix labrador Vek: 5 rokov Veľkosť: veľká Kastrácia: áno Znášanlivost: Psy: áno Suky: áno Vhodnosť: Dvor: áno Byt: nie Deti: áno Staršie osoby: nie

 

Marry

Marry, 7-8 ročná fenočka sa našla zatúlaná – vyhodená v dedine a do útulku prišla pred rokom. Bola veľmi ubolená, mala veľké bolesti kĺbov, ale dnes už je na tom o moc lepšie. Marry miluje ľudí, je to veľmi pokojná sučka, ale rada si aj hrá. Málokedy ju uvidíte bez loptičky v ústach. Je vhodná pre staršie osoby i deti a k ostatným psom je nekonfliktná. Jediný jej problém je, že preskočí aj naozaj vysoký plot. Dajte jej šancu na krásny zvyšok života, odvďačí sa vám nekonečnou láskou.

Znášanlivost: Psy: áno Suky: áno Mačky: neskúšali sme Vhodnosť: Byt: áno Deti: áno Staršie osoby: áno

 

Čekinka

Prosim fenočka je velmi vyplašená, zle znáša utulok, je to mix jack russel, nekonfliktná, velmi potrebuje do tepla a bezpečia. Pomôžte, nech zasa neplačeme, že to v tom strese a zime v utulku nezvládli. 
Opäť obrovská vďaka Ajka Vašková za záchranu psíka a fenočky, ktoré niekto zase vyhodil na odľahlejšom mieste, nevzdala to s fenočkou ani po 2 hodinách v zime ... taktiež ďakujeme mladým ľuďom, ktorí ich našli a ihneď volali nás. Obaja sú už v bezpečí v útulku, no fenočka nám dala zabrať, bola veľmi vystrašená. Sú obaja mladucký, okolo 1 roka a po vet. ošetreni a trocha socializácie budú hľadať nový domov.

Monča

Asi 9 mesačná mladučká fenočka hladá nový domov. Je velmi pritulná, vystrašená, museli sme ju dať do hotela, utulok nezvláda, nechceme aby tam od strachu umrela. Váži asi 10 kg, taký jazvečikoidny typ s dlhšimi nôžkami. Prosim, velmi miluje ludi, zvláda spoločnosť psíkov.

Sabinka

Sabi je asi 2 ročná sučka mix ovčiaka, je to neúnavný diabol, potrebuje človeka, ktorý sa jej bude venovať a nastaví jej hranice. Vždy hovoríme, že je ako z divých vajec, nie je vhodná do bytu. Má rada psov aj fenky. Vhodná aj na stráženie.

Rozárka

Rozárka je asi ročná princezná, ktorá doteraz nemala vôbec jednoduchý život. Žila spoločne s ďalšími 5 psíkmi a nebolo o ne ani pekne postarané, ani s nimi nebolo pekne zaobchádzané. Stále utekali a niekoľkokrát ich skoro prešlo auto. Rozárka je veľmi jemná fenočka, s ktorou je potrebné zaobchádzať opatrnejšie a pomalšie, zatiaľ je ešte ustrachaná, ale jej terajší psí kamaráti ju učia ako si hrať a že sa nie je čoho báť. Je to taký mini retríver, strednej veľkosti a už viac neporastie. Domov jej hľadáme iba s prístupom dovnútra, aby bola stále po boku svojej rodinky, ako právoplatný člen. Je veľmi zlatučká, nekonfliktná a oddaná, ale potrebuje človeka, ktorý bude trpezlivý a dá jej čas a priestor, než si zvykne. V prípade záujmu volajte 0948122272

Angie

Angie má asi 10 mesiacov, doteraz nezažila lásku, nepoznala pohladenie, žila spolu so svorkou na ulici. Momentálne je v dočasnej opatere, kde konečne citi teplo, lásku a pozornosť, Tak nesmierne si to váži, že rešpektuje všetkých psich kamarátov, ktorí tam bývajú a od dočasnej paničky sa ani nepohne. Má hygienické návyky, nedovolí si ani len zaštekať, pokojne čaká na povel a dovolenie. Angie dúfa, že ju nájde človiečik, ktorému bude dávať lásku a pusinky . Zo začiatu sa trošku boji cudzich ľudi, ale ak vie, že je v bezpeči, tak je tá najvzornejšia fenočka. Je mimoriadne inteligentná, všetko sa rýchlo učí. Angie je stredného vzrastu, vhodná do bytu. 

 

 

Naši útulkáči - psíkovia, ktorí hľadajú nové domovy...Niektorí hľadajú domov už roky, niektorí prišli do nášho útulku len pred pár týždňami. Všetci však rovnako túžia po svojej rodinke. Album bude stále aktualizovaný, aby ste mali prehľad, ktorí psíkovia sú ešte na adopciu. Pri fotkách nájdete popis psíkov aj link na ich album na FB. Ak si nemôžete dovoliť adoptovať si psíka, môžete pomôcť aj dočasnou opaterou či virtuálnou adopciou. V prípade záujmu pomôcť nám kľudne píšte na stastnydomov@gmail.com alebo volajte na 0948 122 272, 0948 330 815. Ďakujeme!

Viac tu: https://stastnydomov-happyhouse.webnode.sk/zvieratka-na-adopciu/psikovia/
Naši útulkáči - fenočky, ktoré hľadajú nové domovy...Niektoré hľadajú domov už roky, niektoré prišli do nášho útulku len pred pár týždňami. Všetci však rovnako túžia po svojej rodinke. Album bude stále aktualizovaný, aby ste mali prehľad, ktoré fenočky sú ešte na adopciu. Pri fotkách nájdete popis psíkov aj link na ich album na FB. Ak si nemôžete dovoliť adoptovať si psíka, môžete pomôcť aj dočasnou opaterou či virtuálnou adopciou. V prípade záujmu pomôcť nám kľudne píšte na stastnydomov@gmail.com alebo volajte na 0948 122 272, 0948 330 815. Ďakujeme!

Viac tu: https://stastnydomov-happyhouse.webnode.sk/zvieratka-na-adopciu/fenky/

Naši útulkáči - fenočky, ktoré hľadajú nové domovy...Niektoré hľadajú domov už roky, niektoré prišli do nášho útulku len pred pár týždňami. Všetci však rovnako túžia po svojej rodinke. Album bude stále aktualizovaný, aby ste mali prehľad, ktoré fenočky sú ešte na adopciu. Pri fotkách nájdete popis psíkov aj link na ich album na FB. Ak si nemôžete dovoliť adoptovať si psíka, môžete pomôcť aj dočasnou opaterou či virtuálnou adopciou. V prípade záujmu pomôcť nám kľudne píšte na stastnydomov@gmail.com alebo volajte na 0948 122 272, 0948 330 815. Ďakujeme!

Viac tu: https://stastnydomov-happyhouse.webnode.sk/zvieratka-na-adopciu/fenky/

OZ Šťastný domov

Poštová adresa:
Krížny vrch 24
93405 Levice

Útulok sa nachádza:
Za pekárňou
pri strelnici.
Telefonický kontakt:
Natália: 0948 122 272
Janka: 0948 330 815
Nika: 0949 190 011

Číslo účtu:
0223976502/0900
IBAN: SK0509000000000223976502
SWIFT/BIC - GIBASKBX
IČO:42206553
DIČ:2023517177
stastnydomov@gmail.com
Vytvorené službou Webnode