Aktuálnu ponuku psíkov na adopciu nájdete na našej FB stránke, kde sú albumy pravidelne aktualizované: www.facebook.com/%C3%9Atulok-Levice-OZ-%C5%A0%C5%A5astn%C3%BD-Domov-151234284967876/photos_stream?tab=photos_albums

V tomto albume uverejňujeme najväčšie stálice nášho útulku, ktoré sú u nás najdlhšie. Havkáči, ktorí doteraz nikoho nezaujali tak, aby im poskytol nový domov. Sme z toho veľmi smutní, lebo sú to úžasné psie stvorenia, ktoré by boli tými najlepšími členmi rodiny.

 

Boby

Boby
Meno: Boby
Pohlavie: pes
Rasa: kríženec mix vlčko
Rok narodenia: 2013
Výška: stredná, do poly lýtok, cca 45 cm
Veterinárne ošetrenie: odčervenie, sérovanie, kompletné očkovanie, čipovanie a v budúcnosti kastrácia
Kastrácia: zatiaľ nie
Povaha: milý psík, trošku bojko ale má za sebou život na ulici pomaly sa oťukáva
Znášanlivosť:
Psy: áo
Suky: áno 
Mačky: neskúšali sme
Vhodnosť:
Dvor: áno
Byt: áno, zavísí od uhľa pohľadu
Deti: áno
Staršie osoby: áno
Popis:
Boby je mladučký psík, mix NO, ktorý sa túlal v Šahách okolo jednej firmy skoro mesiac. Pracovníci ho našťastie prikrmovali, ale keďže majiteľ nesúhlasil, aby sa psík zdržiaval v areáli firmy, vyháňali ho na ulicu, kde je frekventovaná premávka. Volali sme s predstaviteľmi mesta, žiaľ psíka ignorovali, tak sme sa zľutovali a keď sa uvolnili jedno miesto vzali sme ho do útulku. Je to veľmi bojazlivý psík,pomaličky sa oťukáva väčšinu  času trávi zalezený v búde, veľmi by potreboval svojho vlastného pánička, pri ktorom by zabudol na ľudskú zlobu a nevraživosť.
Kontakt:
stastnydomov@gmail.com,
https://www.utulok-levice.sk/ ,
Broňa: 0940 388 146
Janka - 0948 330 815
Marry - 0908 583 078
číslo účtu 0223976502/0900
Nájdete nás pri strelnici, za bývalou levickou pekárňou. 
Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a uhradenie adopčného poplatku.

Čokyno

Cokynko...zobrali sme ho z MsP. Je to mlady,nadherny havinko. Rozumie si so psikmi i fenkami. Skrabkat sa miluje,deti miluje. Bezproblemovy psik. Nic vsak nie je dokonale:-( Cokynko je uplne slepy. Zial bez moznosti zlepsenia. Je to trvale. Cokymu to vsak nerobi problem a ked ma pri sebe dalsieho psika,ktory ho naviguje,nepotrebuje vidiet. K Cokynkovi bol vsak osud mimoriadne nespravodlivy:-( Zacal nam cikat krv. Mysleli sme,ze len prechladol. Zial:-( Diagnoza-rakovina prostaty. Zahajili sme liecbu,ale nikto nevieme ako to dopadne. Kolko casu este ma:'(
Prosim,nenechajte ho dozit v utulku. Dajte mu domov. Prosiiiim!
0904 534 196

Oliver

Oliver sa k nám dostal s MSP Levice, kde ho doniesli že saa našiel a nikomu nechýba..Je to cca rok starý psík.. kríženec pokrížený energický psík, ktorí nemaá problém so žiadnym psíkom ani sučinou.Je veľmi milý, hravý, zlatý k ľudom aj deťom.Má rad prechádzky.Je vhodný aj na dvor aj do bytu rýchlo sa učí. Je veterinárne ošetrený.Ak sa vám zapáčil prosím kontaktuje nás. stastnydomov@gmail.com alebo na tel,čísle 0908 583 078.
 
Viac info: 

Asman

 

Meno: Asman
Pohlavie: pes
Rasa: x stafford
Rok narodenia: 12/2012
Výška: stredná, cca. 45 - 50 cm
Veterinárne ošetrenie: odčervenie, sérovanie, očkovanie, čipovanie, v budúcnosti kastrácia
Kastrácia: zatiaľ nie
Povaha: hravý, energický pes
Znášanlivosť:
Psy: áno
Suky: áno
Mačky: neskúšali sme
Vhodnosť:
Dvor: áno
Byt: áno
Deti: áno, ale nie úplne malé
Staršie osoby: nie, pretože je to živý a hravý mladý pes
Popis:
Asmanko sa k nám dostal ešte v zime z Mochovskej ulice ako vyhodené šteniatko spolu s jeho súrodencami, Molly, Lesankou a Lolitkou. Všetky šteniatka si domov našli, takisto i Asmanko. Mal však smolu a ušiel z rodiny (veľmi dobre dokáže šplhať po plote), ale rodina ho už žiaľ naspäť nechce. Takže skoro ročný Asmanko hľadá znova domov. Je to živý, energický havko. Miluje ľudí a deti. So psíkmi takisto nemá problém, chce sa stále hrať. Kto si vezme tohto rozkošného psíka so škvrnou na nose?
 

Viac info: www.facebook.com/media/set/?set=a.512353095522658.1073741924.151234284967876&type=3

Bojo

Milý a hravý, malý mix vlčiaka. Veľmi priateľský, túži a vychutnáva si ľudské pohladenie.